Egzamin ósmoklasisty

Każdy egzamin jest doświadczeniem mniej lub bardziej stresującym. Egzamin ósmoklasisty to dodatkowo pierwszy poważny test, jaki stoi na drodze edukacji młodego człowieka. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że uczniowie często martwią się ilością materiału jaką muszą przyswoić. Często także w rutynie codziennych zadań, projektów i prezentacji brakuje im czasu na efektywną naukę.

Dlatego właśnie korepetycje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty powinny być czasem poświęconym na spokojne, a jednocześnie wysoce efektywne szlifowanie umiejętności. Są to korepetycje, na których w pozytywnej atmosferze i bez cienia skrępowania, uczeń może zadawać nauczycielowi pytania. Dzięki temu możliwe jest skrupulatne i terminowe przerabianie wszelkich materiałów, potrzebnych do uzyskania wysokiego wyniku na egzaminie. Na szczęście – jesteśmy specjalistami we wspomnianych dziedzinach.

Wszyscy nauczyciele pracujący w Foster High są doskonale świadomi faktu, że każdy uczeń, który przechodzi przez drzwi szkoły jest zupełnie inną osobą. Posiada inne predyspozycje, umiejętności, pasje, tryb nauki oraz co najważniejsze – plany na przyszłość. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest indywidualne podejście do każdego ucznia, zwłaszcza w tak intensywnym dla niego okresie.

Korepetycje przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty oferowane przez Foster High rozpoczynają się od sprawdzenia stanu wiedzy ucznia. Na pierwszej lekcji uczeń rozwiązuje zadania o różnorodnej tematyce i poziomie trudności. Pokazuje to nauczycielowi, na jakich tematach powinien skupić się w pierwszej kolejności. Po gruntownym przerobieniu materiału, przychodzi czas na arkusze egzaminacyjne. W zależności od dysponowanego czasu i indywidualnych predyspozycji, uczeń przerabia na naszych korepetycjach od kilkunastu do kilkudziesięciu arkuszy. Pozwala to nie tylko oswoić się ze specyfiką zadań egzaminu ósmoklasisty, ale także przygotować się psychicznie do nadchodzącego testu.

Decydując się na korepetycje w Foster High, uczniowie:

  • uzyskują dużo wyższe wyniki na egzaminie ósmoklasisty;
  • oszczędzają sobie dużo czasu i stresu, z którymi często wiąże się samodzielna nauka;
  • zyskują cenne materiały usprawniające proces nauki;
  • zdobywają wiedzę w otwartym i przyjaznym środowisku.

Korepetycje matematyka z Maćkiem w grupie
ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Przejdź