Internal Assessment

Masz kłopot z Internalem? Nie wiesz, jak wybrać temat Internal Assessment? A może rozumiesz o co tu chodzi, ale bardzo zależy Ci na otrzymaniu jak najwyższej liczby punktów, by w ten sposób podnieść swoją ocenę z przedmiotu? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań to „TAK”, to świetnie trafiłeś! W Foster High oferujemy pełną pomoc przy pisaniu prac pisemnych typu Internal Assessment (IA) ze wszystkich przedmiotów, jakich uczymy, czyli:

Internal Assessment to specyficzna praca, w przypadku której, aby osiągnąć jak najwięcej punktów. należy dobrze znać kryteria jej oceniania. W przypadku internala z matematyki, z którym zgłaszacie się do nas o pomoc najczęściej, są one podzielone na 5 kategorii:

Kryterium Maksymalna l. punktów
Criterion A: Communication 4
Criterion B: Mathematical presentation 4
Criterion C: Personal engagement 3
Criterion D: Reflection 3
Criterion E: Use of mathematics 6
∑ = 20 pts

Posiadamy duże doświadczenie w moderacji prac, realizujemy kilkadziesiąt internali rocznie. Możemy nie tylko pomóc wybrać Ci temat, ale także sprawić, że pisanie przemieni się ze żmudnej roboty w przyjemność. Powiemy Ci jak ta publikacja powinna wyglądać, jak zrobić to porządnie i schludnie, pokazując przy tym wiele przydatnych narzędzi do rysowania wykresów, tworzenia prezentacji, statystyk – wszystkiego co mogłoby Ci się później przydać w przygotowywaniu podobnych sprawozdań w przyszłym miejscu pracy. Uczniowie po jednokrotnych naszych konsultacjach w sprawie Internali otrzymywali wyniki średnio powyżej 16/20 pkt, a wiele prac ocenionych zostało na 100%.

Decydując się na konsultacje w Foster High:

  • z łatwością wybierzesz temat pracy,
  • dowiesz się, jak napisać IA, by dostać najwyższą ocenę,
  • będziesz mieć pewność, że Twoja praca będzie rzetelnie sprawdzona,
  • oszczędzisz dużo czasu i stresu.

Cena konsultacji – 200 zł / 60 min

IB to nasza specjalność! Założyciel Foster High jest absolwentem programu IB!

Korepetycje IB z Jackiem
FORMULARZ ZAPISÓW NA ZAJĘCIA Przejdź