Korepetycje indywidualne IB

Szukasz korepetycji IB? Świetnie trafiłeś - IB to nasza specjalność! Założyciel Foster High jest absolwentem programu IB – od samego początku istnienia firmy pamiętamy, aby zadbać także o uczniów z maturą międzynarodową. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów IB do ich egzaminów maturalnych. Potrzebujesz pomocy z IA? Od lat pomagamy uczniom w tzw. internalach (IA - Internal Assessment), na każdym poziomie. Podczas korepetycji korzystamy z własnych zbiorów zadań oraz naszych kursów maturalnych stworzonych specjalnie dla klas IB (w języku angielskim).

Korepetycje indywidualne 1-3 os.


Potrzebujesz pomocy w bieżącej nauce szkolnej? Oferujemy lekcje, podczas których skupiamy się na Twoich aktualnych potrzebach. Tempo zajęć, stopień trudności zadań, jak i terminy zajęć dostosowywane są specjalnie do Ciebie. A może chciałbyś uczestniczyć z kolegą lub koleżanką? Nie ma problemu! Korepetycje indywidualne odbywać się mogą również w grupach 2- lub 3-osobowych, na takich samych zasadach. Zaletą zajęć grupowych jest to, że możecie wspólnie podejmować różne wyzwania jakimi są trudniejsze zadania, dyskutować i wymieniać się pomysłami.

Foster Book


Na podstawie naszego kilkunastoletniego doświadczenia w przygotowywaniu uczniów IB do sprawdzianów oraz egzaminów maturalnych, analizując materiał ze wszystkich klas stworzyliśmy dla Was optymalny program do nauki bieżącej wszystkich poziomów w programie IB – tzw. Foster Book. Zadania w Foster Book każdym dziale podzielone są na dwie sekcje – do pracy z nauczycielem na zajęciach oraz na pracę domową. Każdy zestaw zaczyna się od najprostszych poleceń, aby ułatwić Wam przyswojenie nowego materiału, zaś kończy się na zadaniach trudnych i bardzo trudnych. Wszelkie występujące w danym rozdziale typy zadań są zawarte zarówno w sekcji na lekcję (abyś mógł omówić i przećwiczyć je z nauczycielem), jak i w części przeznaczonej na zadanie domowe, byś mógł wiedzę zdobytą na zajęciach samodzielnie utrwalić.

Dla uczniów IB Foster Booki zostały przygotowane dla każdego z poziomów matematyki IB:

Uczniowie bardzo chwalą sobie naukę z Foster Book, ponieważ jest dobrze zbalansowany jeśli chodzi o trudność, a także ilość zadań. W późniejszych działach rozwiązania wymagają wykorzystania wiedzy z działów poprzednich, nieczęsto nawet kilku różnych, co gwarantuje stałe utrwalanie materiału. Oczywiście jeśli chcesz, to możemy skupić się na rozwiązywaniu zadań wskazanych przez Ciebie, ale musisz wiedzieć, że robiąc zadania z Foster Book, nie będziesz miał żadnych problemów na sprawdzianie w szkole!

Korepetycje matematyka z Maćkiem w grupie
ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Przejdź