Korepetycje Online

Korepetycje Online

Lubisz uczyć się w domu? A może przy ulubionej kawie w Starbucksie? Udowodnimy Ci, że zajęcia z matematyki ONLINE da się przeprowadzić na poziomie nie odstępującym lekcjom stacjonarnym! Ponad 82% naszych uczniów zdecydowało się zamienić zajęcia w naszych biurach na korepetycje ONLINE! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyniku, ale wcale się nie dziwimy ;).

Dlaczego korepetycje ONLINE?

Przede wszystkim dołożyliśmy wszelkich starań, aby ZACHOWAĆ JAKOŚĆ korepetycji. Korzystamy z kamer internetowych, dzięki którym mamy stały kontakt z uczniem. Do pisania używamy tabletów, co sprawia, że pisanie jest równie szybkie i czytelne co w zeszycie (a nawet w przypadku dysgrafików lepiej to wychodzi ;) ). Używamy wirtualnej tablicy, na której możemy pisać wspólnie! Rysowanie wykresów czy brył podczas rozwiązywania zadań z matematyki stają się o wiele prostsze (nie martwcie się, nie zapominamy o przećwiczeniu tego pod kątem matury, w zeszycie!). Ogromną zaletą wykorzystywania tablicy jest posiadanie wszystkich notatek w jednym miejscu, które po każdych zajęciach otrzymasz od nas w postaci pliku .pdf. A jeśli nawet uczeń nie zdecyduje się na tablet (chociaż w obecnych czasach jest to kwestia czasu, zanim tablet graficzny będzie standardem w każdym domu), nie jest to żaden problem – do sprawdzania poprawności zapisów ucznia używamy kamerki internetowej, która z kolei jest w każdym laptopie. Podczas zajęć ustawiona jest tak, żeby nauczyciel w każdej chwili mógł wyłapać potencjalne błędy ucznia.

Korepetycje Online to także oszczędność czasu. Mieszkasz w większym mieście? Korepetycje online możemy przeprowadzić z każdego miejsca – czy jest to Twoja ulubiona kawiarnia, dom czy nawet szkoła – czas na dojazdy możesz spożytkować w ciekawszy sposób. Mieszkasz daleko od centrum? a może masz dwugodzinne okienko? Korepetycje Online są właśnie dla Ciebie.

Przekonaj się, że jakość naszych korepetycji ONLINE, w porównaniu do stacjonarnych, jest równie dobra - a nawet podniosła się. Każdy z nauczycieli został specjalnie przeszkolony do prowadzenia zajęć przez internet. Sprawdź sam! Dla nas nie liczy się miejsce – liczą się efekty.

Korepetycje matematyka z Maćkiem w grupie
ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA Przejdź